Zápis 2020/2021

zápis do 1. tříd

Pro další informace nás kontaktujte.

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

ZMĚNA!!!

Oznámení zápisu žáků do 1. třídy ZŠ pro školní rok 2020/2021

Ředitelství ZŠ Netolice oznamuje, že zápis žáků do 1. třídy

pro školní rok 2020/2021 se koná pouze formálně a následujícím způsobem:

Formuláře budou v listinné podobě umístěny ve vestibulu školy Bavorovská 306, vždy v pondělí a středu od 9 – 12 hod.

Formuláře si můžete na místě vyplnit a vložit na určené místo.

Danou žádost si můžete také vytisknout na stránkách www.zsnetolice.cz  a vyplněnou doručit v zalepené obálce do poštovní schránky na budovu naší školy, Bavorovská 306.

Další možnosti podání žádosti:

- datovou schránkou

- mailem s elektronickým podpisem

- poštou – stačí obyčejně

Stanovený termín pro doručení je od 6. 4. 2020 do 29. 4. 2020.

Žádosti o odklad podávejte až ve chvíli, kdy budete mít obě nezbytné přílohy, které přiložíte k této žádosti:

- doporučení o odkladu z Pedagogicko-psychologické poradny (nebo Speciálně pedagogického centra)

- doporučení o odkladu od dětského lékaře

Žádost o přijetí podávají i rodiče dětí, které v minulém roce měly odklad školní docházky.

O rozhodnutí o odkladu Vás budeme informovat.

............................................

Mgr. Ladislav Vovesný