Hledáme kuchaře/ku

Základní škola Netolice přijme od 19. 8. 2024 do pracovního poměru kuchaře/ku. Požadujeme vyučení v oboru.

Nabízíme 5. platovou třídu, úvazek 7 hodin denně, 5 týdnů dovolené, moderní pracovní prostředí, práci v týmu.
Více informací sdělí vedoucí školní jídelny, tel.: 380 421 287.
Písemné žádosti včetně dokladu o vzdělání a pracovního životopisu zasílejte na info@zsnetolice.cz, nebo předejte do kanceláře školy.

zveřejněno 20. 2. 2024

Obědy pro jihočeské děti

Vážení rodiče,

naše škola se zapojila do projektu Jihočeského kraje – Obědy pro jihočeské děti. Příspěvek na školní stravování mohou získat pouze rodiny, které pobírají alespoň jednu z uvedených dávek:

- doplatek na bydlení
- příspěvek na živobytí
- odměnu pěstouna
- příspěvek při pěstounské péči
- příspěvek na úhradu potřeb dítěte

Podmínkou pro podání žádosti o příspěvek na školní stravování je, aby bylo dítě přihlášeno ke školnímu stravování v naší organizaci.

Žádost o příspěvek na školní stravování se podává elektronicky po vyplnění a odeslání formuláře.

Odeslání žádosti o příspěvek na školní stravování můžete provést samostatně, nebo se v případě potřeby obraťte na Janu Kubovou, účetní a ekonomku školy, tel.: 380421283.

zveřejněno 22. 12. 2023

jihocesky kraj-barevne.jpg