Z rozhodnutí vlády se od středy 11. března 2020 zakazuje osobní přítomnost žáků na základních a středních školách, a to do odvolání, tudíž je pro žáky uzavřena ZŠ Netolice, okres Prachatice. Všem strávníkům budou automaticky odhlášeny obědy.  Aktuální informace budou zveřejňovány na internetových stránkách školy.

V případě potřeby si mohou rodiče vyzvednout v kanceláři ZŠ Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy), případně je možné školou předvyplněný tiskopis zaslat rodiči na email na základě telefonické dohody na tel. čísle: 380 421 283. Rodič zašle obdržený tiskopis bez zbytečného odkladu svému zaměstnavateli (jako omluvenku v práci). Pro uplatnění žádosti o dodávku ošetřovného je však třeba, aby rodič školou zaslaný elektronický tiskopis vytiskl, vyplnil, podepsal a fyzicky předal zaměstnavateli.

Informace k jednotným přijímacím zkouškám na střední školy

PODROBNÉ INFORMACE O OŠETŘOVNÉM PŘI PÉČI O DÍTĚ A VÝKAZ PRÁCE NALEZNETE POD TÍMTO ODKAZEM

VÝKAZ_PÉČE

​       Kancelář školy je otevřena pro veřejnost pouze ve dnech pondělí a středa od 10:00 do 12:00. V tyto dny jsme také na telefonním čísle 736 686 882. Žádáme veřejnost, aby zvážila neodkladnost jednání. Zápis do prvních tříd bude probíhat ve stanovených termínech bez přítomnosti dětí. Více informací naleznete v záložce ZÁPIS 2020/2021.

Mgr. Ladislav Vovesný

Základní škola, Netolice, okres Prachatice,  Bavorovská 306, 384 11 Netolice

Odpovědi na Vaše dotazy najdete na této stránce.